Na święta

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Na tą specjalną okazję polecamy oczywiście krówki w świątecznych projektach etykiet lub ręcznie robione czekoladki w świątecznych kształtach z możliwością naniesienia firmowego logotypu. Przygotowujemy również świąteczne opakowania, na których oprócz motywów świątecznych jest miejsce na firmowe logo.

Figurki czekoladowe z logo – ręczna produkcja!

Polecamy figurki lub medaliony z pełnej czekolady belgijskiej, wytwarzane ręcznie, z dodanym logotypem firmowym. Figurki mogą być wykonane z białej, deserowej lub mlecznej czekolady. Grafika na powierzchni czekoladek jest wykonywana z naturalnych barwników – białego, czarnego lub czerwonego.

 Opakowania w świątecznym stylu

Jako przykładowe opakowania słodyczy reklamowych polecamy eleganckie puszki – z grawerunkiem, nadrukiem lub oklejeniem całej powierzchni, świąteczne kartoniki przygotowywane według indywidualnych wytycznych Klienta, czy eleganckie podarunki w torebkach celofanowych. Bardzo efektownie prezentują się również krówki reklamowe w przezroczystej bombce.

W przypadku zainteresowania przedstawionymi produktami prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej wyceny, która zależy od wybranego opakowania, rodzaju preferowanych słodyczy i wielkości zamówienia.

Polecamy puszki z nadrukowanym motywem świątecznym uzupełnionym o firmowy logotyp. Dostępne wzory puszek przedstawione są tutaj oraz tutaj.

Drewniane pudełka z motywem świątecznym

Oferujemy również przygotowanie drewnianych pudełek z motywami świątecznymi. Pudełka mogą zostać wypełnione krówkami reklamowymi przygotowanymi również w świątecznym stylu. Poniżej prezentujemy przykładowe grafiki związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Przypominamy również, że realizacja ewentualnych zamówień jest uzależniona od aktualnej dostępności opakowań i produktów, a okres realizacji zamówień w okresie przedświątecznym może być wydłużony do trzech-czterech tygodni.

 

 

     
  lordweb strony internetowe grafika animacje sklepy e-commerce worpress szablony joomla