Nowy sklep z krówkami reklamowymi

Z radością informujemy, że uruchomiliśmy nowy sklep internetowy, w którym można łatwo zamówić krówki reklamowe w różnych ilościach. dokonując płatności online w wygodny dla Państwa sposób. W sklepie można również nabyć różne opakowania do krówek reklamowych. Większość produktów jest przygotowywana według indywidualnych wytycznych Klientów po otrzymaniu zamówienia (wzór etykiety do krówek, projekt pudełka).

Zapraszamy do zakupów:)

https://sklep.cukierkowy.pl

Przezroczysta bombka – opakowanie świąteczne do krówek

Przed Świętami proponujemy nowe opakowanie do świątecznych krówek reklamowych – przezroczystą „bombkę”.

Bombka doskonale eksponuje krówki w etykietach reklamowych umieszczone w środku. Istnieje również możliwość dołączenia do kuli wizytówki z życzeniami i świąteczną grafiką reklamową.

przezroczysta kula z krówkami reklamowymi

Puszki Świąteczne 2018

Do słodyczy reklamowych w okresie świątecznym polecamy okolicznościowe puszki bombki. Poniżej zdjęcie wzorów dostępnych w tym roku.

 

Polecamy też srebrne puszki ze świątecznym nadrukiem na wieczku. Możemy przygotować dla Państwa indywidualny projekt zadruku lub wykorzystać gotową świąteczną grafikę uzupełnioną o logotyp firmowy. Wzory nadruków do wyboru znajdują się na stronach:

Eleganckie puszki ze świątecznym nadrukiem

Nowe wzory świątecznych nadruków na puszki

Kartoniki z okienkiem

Polecamy nowe opakowania do krówek reklamowych – kartoniki z okienkiem. Są to gotowe kartoniki z tektury, na które nie trzeba nanosić firmowego oznakowania, ponieważ w przezroczystym okienku świetnie prezentują się krówki w etykietach reklamowych.

Dzięki gotowemu pudełku cena takiego opakowania jest niższa niż cena pudełek z indywidualnym nadrukiem.

Krówki wyborcze

Przed nami kampania wyborcza dotycząca wyborów samorządowych. Na czas kampanii polecamy krówki dla wszystkich komitetów wyborczych – na etykietce oprócz reklamy kandydata można umieścić stosowne informacje wymagane przepisami.  Krówki wyborcze to niedrogi i atrakcyjny gadżet na festyny i inne spotkania z wyborcami.

Zapraszamy do zamawiania przez nasz sklep:

sklep.marketing.cukierkowy.pl

Internetowy sklep z krówkami reklamowymi

Wraz z zakończeniem letniej przerwy produkcyjnej zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego:

sklep.marketing.cukierkowy.pl

W sklepie można w łatwy sposób dokonać zamówienia wybranej ilości krówek oraz dokonać płatności online – w atrakcyjnych promocyjnych cenach. Zachęcamy też do zamawiania krówek okolicznościowych, np. na śluby, chrzciny, urodziny itp.

Po dokonaniu zakupu należy przesłać mailem plik z logo do umieszczenia na etykiecie na adres biuro@marketing.cukierkowy.pl

 

Letnia przerwa produkcyjna

Informujemy, że w związku z letnią przerwą urlopowo-remontową zakładu produkcyjnego, w lipcu nie będziemy mogli realizować zamówień krówek reklamowych. Zamówienia złożone do 20 czerwca zrealizujemy do końca miesiąca, natomiast wszelkie późniejsze zamówienia będziemy realizować począwszy od sierpnia bieżącego roku. Za ewentualne utrudnienia dla Naszych Klientów serdecznie przepraszamy.

Letnia przerwa produkcyjna

Informujemy, że w związku z letnią przerwą urlopowo-remontową zakładu produkcyjnego, w lipcu nie będziemy mogli realizować zamówień krówek reklamowych. Zamówienia złożone do 23 czerwca zrealizujemy do końca miesiąca, natomiast wszelkie późniejsze zamówienia będziemy realizować począwszy od sierpnia bieżącego roku. Za ewentualne utrudnienia dla Naszych Klientów serdecznie przepraszamy.

Pudełka reklamowe – nowe wzory

Polecamy nowe wzory pudełek do słodyczy reklamowych – dwa warianty pudełek z zamknięciem typu „kwiatek” oraz pudełko sześciokątne. W pudełkach mieści się w zależności od wybranego wariantu od 10 do 15 krówek. Oczywiście projekt graficzny pudełka za każdym razem przygotowywany jest zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Klienta. Poniżej prezentujemy nowe pudełka reklamowe.

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim  dużo wiary i sił w mierzeniu się z codziennymi zadaniami, a tak że tradycyjnie zdrowia, radości i spokoju.

Zespół Marketingu Cukierkowego

Wielkanoc 2016

Wielkanoc 2016

Boże Narodzenie 2015

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim życzenia radosnego i rodzinnego świętowania oraz wszelkiej pomyślności  i sukcesów w Nowym Roku.

Zespół Marketingu Cukierkowego

Boże Narodzenie 2015

Boże Narodzenie 2015

Wspieramy lokalne inicjatywy – Korona Zakrzewo

Poniżej treść podziękowań otrzymanych od Klubu Sportowego Korona Zakrzewo,  za drobne wsparcie połączone z reklamą podczas klubowego festynu. W Koronie Zakrzewo obecnie różne dyscypliny (przede wszystkim piłkę nożną) trenuje kilkaset dzieci.

„W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub Sportowy Korona Zakrzewo jak również swoim, pragnę podziękować za cukierki – krówki, które przekazane na festyn Korony.  Śmiało można powiedzieć,  że stanowiły one wyjątkowy element uświetniający festyn.  Zachęcam do zapoznania się z materiałem podsumowującym niedzielne wydarzenia.

Serdecznie pozdrawiam,
Maciej KONOPA
Członek Zarządu”

Pudełka drewniane z dowolną grafiką

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przedstawiamy możliwości umieszczania grafiki na pudełkach drewnianych. Możliwe jest naniesienie grafiki utworzonej nawet na podstawie przesłanego zdjęcia. Kształty i rozmiary pudełek ustalamy na podstawie indywidualnych potrzeb Klientów.

Zachęcamy do składania zapytań.

     
  lordweb strony internetowe grafika animacje sklepy e-commerce worpress szablony joomla