Letnia przerwa produkcyjna

Informujemy, że w związku z letnią przerwą urlopowo-remontową zakładu produkcyjnego, w lipcu nie będziemy mogli realizować zamówień krówek reklamowych. Zamówienia złożone do 20 czerwca zrealizujemy do końca miesiąca, natomiast wszelkie późniejsze zamówienia będziemy realizować począwszy od sierpnia bieżącego roku. Za ewentualne utrudnienia dla Naszych Klientów serdecznie przepraszamy.

Puszki Świąteczne 2017

Do słodyczy reklamowych w okresie świątecznym polecamy okolicznościowe puszki bombki. Poniżej zdjęcie wzorów dostępnych w tym roku.

 

Polecamy też srebrne puszki ze świątecznym nadrukiem na wieczku uzupełnionym o logotyp firmowy. Wzory nadruków do wyboru znajdują się na stronach:

Eleganckie puszki ze świątecznym nadrukiem

Nowe wzory świątecznych nadruków na puszki

Letnia przerwa produkcyjna

Informujemy, że w związku z letnią przerwą urlopowo-remontową zakładu produkcyjnego, w lipcu nie będziemy mogli realizować zamówień krówek reklamowych. Zamówienia złożone do 23 czerwca zrealizujemy do końca miesiąca, natomiast wszelkie późniejsze zamówienia będziemy realizować począwszy od sierpnia bieżącego roku. Za ewentualne utrudnienia dla Naszych Klientów serdecznie przepraszamy.

Pudełka reklamowe – nowe wzory

Polecamy nowe wzory pudełek do słodyczy reklamowych – dwa warianty pudełek z zamknięciem typu „kwiatek” oraz pudełko sześciokątne. W pudełkach mieści się w zależności od wybranego wariantu od 10 do 15 krówek. Oczywiście projekt graficzny pudełka za każdym razem przygotowywany jest zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Klienta. Poniżej prezentujemy nowe pudełka reklamowe.

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim  dużo wiary i sił w mierzeniu się z codziennymi zadaniami, a tak że tradycyjnie zdrowia, radości i spokoju.

Zespół Marketingu Cukierkowego

Wielkanoc 2016

Wielkanoc 2016

Boże Narodzenie 2015

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim życzenia radosnego i rodzinnego świętowania oraz wszelkiej pomyślności  i sukcesów w Nowym Roku.

Zespół Marketingu Cukierkowego

Boże Narodzenie 2015

Boże Narodzenie 2015

Wspieramy lokalne inicjatywy – Korona Zakrzewo

Poniżej treść podziękowań otrzymanych od Klubu Sportowego Korona Zakrzewo,  za drobne wsparcie połączone z reklamą podczas klubowego festynu. W Koronie Zakrzewo obecnie różne dyscypliny (przede wszystkim piłkę nożną) trenuje kilkaset dzieci.

„W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub Sportowy Korona Zakrzewo jak również swoim, pragnę podziękować za cukierki – krówki, które przekazane na festyn Korony.  Śmiało można powiedzieć,  że stanowiły one wyjątkowy element uświetniający festyn.  Zachęcam do zapoznania się z materiałem podsumowującym niedzielne wydarzenia.

Serdecznie pozdrawiam,
Maciej KONOPA
Członek Zarządu”

Pudełka drewniane z dowolną grafiką

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przedstawiamy możliwości umieszczania grafiki na pudełkach drewnianych. Możliwe jest naniesienie grafiki utworzonej nawet na podstawie przesłanego zdjęcia. Kształty i rozmiary pudełek ustalamy na podstawie indywidualnych potrzeb Klientów.

Zachęcamy do składania zapytań.

Wznowienie produkcji po letniej przerwie

W związku z zakończeniem letniej przerwy produkcyjnej zachęcamy do składania zamówień na krówki reklamowe.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Samochód drewniany Auto Land

Polecamy oryginalne drewniane opakowania do słodyczy reklamowych i innych upominków biznesowych. Poniżej prezentujemy pudełko w formie samochodu, przygotowane pod względem wymiarów oraz grafiki zgodnie z wytycznymi ustalonymi z Klientem. Inne propozycje pudełek drewnianych są przedstawione w zakładce Opakowania

Wkrótce zaprezentujemy kolejne wzory pudełek drewnianych, które są opracowywane i wyceniane zgodnie z zaleceniami Klientów. Istnieje możliwość grawerunku na drewnie dowolnej grafiki, także na podstawie zdjęć.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

samochód Auto Land

samochód Auto Land

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i radości, zarówno w okresie świątecznym, jak też w nadchodzącym Nowym Roku.

Zespół Marketingu Cukierkowego

Boże Narodzenie 2014

Boże Narodzenie 2014

Świąteczna przerwa produkcyjna

Informujemy o świątecznej przerwie w produkcji krówek, która będzie miała miejsce od 22.12.2014 do 07.01.2015.

W związku z przerwą zamówienia do realizacji w grudniu przyjmujemy do 15.12.2014 włącznie. Kolejne zamówienia będziemy mogli zrealizować dopiero po 08.01.2015.

Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

     
  lordweb strony internetowe grafika animacje sklepy e-commerce worpress szablony joomla